משה זיו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

אל תחום היח”צ הגעתי במקרה, לגמרי בטעות. לא היה לי שמץ של מושג מה זה יחסי ציבור, הייתי בטוח שמדובר ביחצ”ן מועדונים אבל כאשר חברה טובה ששירתה איתי בבסיס הוציאה סינגל, הצעתי לעזור לה עם מעט הקשרים שהיו לי בתור מוזיקאי.

לשמחתי, הגענו להישגים יפים יחד. אחד האנשים בתעשייה פנה אליי ושאל אותי למי אני עושה יחסי ציבור ולא ידעתי מה לענות לו, הוא הסביר לי שקידום הסינגל באפיקי המדיה השונים זה בעצם יחסי ציבור ושככל הנראה יש לי את זה, בהתחלה לא כל כך הסכמתי להבין את מה שהוא אומר אבל עם הזמן החתמתי עוד ועוד זמרים והגענו יחדיו להישגים מרשימים בהחלט.

כיום זיו תקשורת זה משרד רשמי לכל דבר שעוסק גם במיתוג הזמר מבחינה דיגיטלית – בכל הנוגע לגרפיקה, הכנה לראיונות, פרסום גרילה, שיווק ויראלי ועוד.

אני מלווה את האמן החל משלב בחירת החומרים דרך בחירת השם, הכיוון הגרפי ובניית הקומוניקט והסיפור שיוצג לתקשורת. לאחר מכן אני מוודא הגעה של הקומוניקט והשיר אל גופי המדיה, מבצע מעקב טלפוני נרחב על מנת לקבל תמונת מצב ולתת לאמן תשובות בנוגע להתקדמות השיר.

במשרדי מיוצגים רובי לוי, מאור אדרי, בן סנוף, דוד נעים, מן יהל, גילת יפרח, הרכב ‘נגנים שרים’ וסולקי. בעבר ייצגתי גם את פיני חדד, עופר לוי ועוד זמרים רבים וטובים.

קורסים במכללה

מרצים נוספים במכללה

עקבו אחרינו