מוזיקה במחשב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

איך ליצור מוזיקה במחשב?

מוזיקה אפשר ליצור בכמה דרכים, יש היום כמה תוכנות ליצירה בשוק העולמי. המובילות מביניהם הן קיובייס ואבלטון, עד היום יש וויכוח מי יותר טובה. אז אנחנו ניתן לכם את השוני בכל אחת.

  1. אבלטון יש סיבה טובה שקוראים לה אבלטון לייב, מסיבה פשוט היא מערכת שמיועדת להופעות חיות. נכון תמיד ראיתם את הקלידן הזה שפתאום יש לידו גם מחשב נייד שהוא נעזר בו אז כן הוא משתמש ככל הנראה באבלטון לייב שהיא התוכנה הכי יעילה ומהירה לשימוש במערך של ההופעות חיות.
  2. קיובייס אם אתם ידעים המערכת שלה יותר כבדה והרבה יותר איכותי מבחינת מנוע סאונד והפעולות שהיא מבצעת ברמה קצת יותר טובה גם תוכלו לשים לב במשקל (KB,MB,GB) של הפרויקטים שלכם  וזו הסיבה שהיא משמשת בדרך כלל באולפנים כי היא הרבה יותר קשה לשימוש בזמן אמת במהלך הופעה והיא מבצעת מערך יותר משמעויתי בגלל שהיא מוציאה סאונד יותר איכותי.

אבל אנחנו לא נשפוט את מה שאתם יותר אוהבים להשתמש הכל עניין גם של נוחות, אבל אל תשכחו הכל עניין גם של איכות, נכון תמיד קשה ללמוד להשתמש התוכנות האלו לבד בלי ידע קודם לו, יש מספר מקומות שמלמדים ע”י מרצים שכבר הרבה שנים מכירים את התוכנה הזו והם יודעים עליה כל דבר אפשרי, במקומות האלו יעזרו לכם לממש את כל הידע שאתם צריכים להשתמש בתוכנה הזו .

השאירו תגובה

השארו מעודכנים וקבלו טיפים ומדריכים למייל