חזון מכללת ג'אסט מיוזיק - Just Music College

למה בעצם אנחנו כאן - מה האג'נדה שלנו?

חשוב לנו לתת כלים פרקטיים לכל אדם שרוצה למצות את הפוטנציאל המוסיקלי שיש בו כדי שיגיע ליעדים שהציב לעצמו בתחום ההפקה המוסיקלית, הסאונד והדי ג'יי.

אנחנו עושים את זה על ידי:

  • מתן יחס אישי, אכפתי ושווה לכל סטודנט  
  • חווית לימודים קבוצתית שמעודדת שיתופי פעולה
  • שמירה על רמת לימודים גבוהה ועדכנית
  • שעות תרגול מעשיות רבות בליווי מקצועי
  • שנות מיומנות רבות מאוד בהכשרת מפיקים, די ג'ייס ואנשי סאונד.
  • עידוד והתמדה תוך מעקב אישי אחר ההתקדמות שלך

Just Music המכללה לסאונד הפקה מוסיקלית ודי ג'יי הינו מוסד לימודים ותיק שהוקם בשנת 2009. הקמפוס הראשון שהמכללה פתחה היה במרכז הכרמל בחיפה ומהר מאוד עבר להיות צמוד למרכזית ולרכבת לב המפרץ. לאחר מספר שנים המכללה הקימה את הקמפוס השני שנה בעיר התרבות המובילה בישראל – תל אביב, בצמוד למגדלי עזריאלי ותחנת הרכבת “השלום”.

המכללה מאגדת תחת קורת גג אחת את כל הידע החשוב והחיוני שיש לרכוש על מנת להפוך לזמר יוצר, מפיק מוסיקה אלקטרונית או מפיק מוסיקה בכלים חיים, בארץ ובעולם. כמו כן, את הידע הדרוש על מנת להפוך להיות דיג’יי מקצועי במסיבות, אירועים או פסטיבלים או להפוך לאיש סאונד באולפנים, בחברות הגברה וסאונד להופעות.

Just Music הוא הרבה יותר מאשר מכללה המעניקה ידע. זוהי חממה אמיתית לדור הבא של אנשי המקצוע במקצועות המוסיקה והסאונד. מקום שבאמת דואג לכך שתקבלו סל כלים איכותי, עדכני ופרקטי מאוד על מנת שתוכלו להשתלב במהרה בתחום. ויותר חשוב – דואג שבאמת תיישמו את הנלמד על ידי מעקב צמוד של מתרגלים, רכזי קורסים ומנהל פדגוגי עיקש, שמתעקש לדעת מה ההתקדמות של כל סטודנט וסטודנט במכללה. כדי שכולם ימצו את מקסימום הפוטנציאל.

אצלנו תוכלו למצוא קורסים ומסלולי לימוד רבים. במקצועות הדי ג'יי, הסאונד, ההפקה והמוסיקה. הכוללים שימוש בתוכנות מחשב לדי ג'יי כמו Traktor , Serato, Rekordbox, תוכנות מחשב להקלטה והפקת מוסיקה מובילות כמו Cubase, Ableton, Studio One. שימוש בפלאגינים רבים ומתקדמים בעולם ההפקה למטרות של סינתזה ועיצוב סאונד, מיקס, מאסטר, תיקונים ועריכות ווקאל ועוד ועוד 🙂

הלימודים מתקיימים בכיתות לימוד אשר ערוכות ללימודי סאונד מבחינת אקוסטיקה, מיחשוב וציוד מוסיקלי והפקתי היקפי ובנוסף באולפני הקלטות, אולפני מיקס ייעודים לכך. ישנם אולפנים בהם הסטודנטים יכולים להגיע ולהשתמש על מנת לתרגל, לעשות את שיעורי הבית ולצבור נסיון נוסף. ובנוסף ישנם חדרי תרגול ייעודיים עבור דיג'יים שבהם ישנו ציוד די ג'יי חדיש ומתקדם ביותר על מנת לאפשר תרגול סדיר של הסטודנטים גם מעבר לשעות הלימוד הפורמליות.

את השיעורים, הסדנאות וההרצאות מעבירים טובי המפיקים והדי ג'ייס בארץ. מאוד חשוב לנו לבחור בפינצטה אנשים שחיים נושמים את תחום העיסוק שלהם ואת החומר שהם מלמדים. ולא פחות חשוב, שיכולת ההדרכה שלהם גבוהה במיוחד והם מורי דרך בנשמתם! ככה שהסטודנטים באמת מצליחים להבין ולעקוב אחר התוכן הנלמד. האכפתיות האמיתית של המרצים להצלחת הסטודנטים היא שמובילה אותם ואת דרכם.

מסלולי הלימוד מותאמים לפי חתך גילאים, לפי רמות מתחילים או מתקדמים ובעיקר לפי הגדרות יעדים של הסטודנט עצמו. הם נחשבים כלימודי תעודת הסמכה מקצועית; בסיום מגוון רחב של קורסים ומסלולי לימוד (ובמידה ועומדים בתנאים ודרישות קבלת התעודה) מקבלים הסטודנטים את הגושפנקא ורכישת ארגז הכלים הנחוץ להצלחתם בשוק העבודה. בין כשכירים ובין כעצמאיים.

בנוסף ללימודים ממוקדים על כלי נגינה מסוימים, במכללה ניתן גם קורס תיאוריה מוסיקלית מקיף, אשר מקנה לתלמידים לימודי תיאוריה, תווים, סולמות, אקורדים, מלודיה הרמוניה ועוד. הקורסים בתחומי המוסיקה נותנים לסטודנט את הכלים ליצור או להפיק מוסיקה ברמה מקצועית וגבוהה ומאפשרים גם שילוב בין נגינה להפקה מוסיקלית.

נשמח לקבלכם אל עולם המוסיקה והסאונד על שלל רבדיו. צרו איתנו קשר באמצעות הטופס באתר לקבלת פרטים על הקורס או המסלול שהכי מתאים עבורכם.

בעבר הלא רחוק ובמשך שנים ארוכות, לימודים במסגרת מכללות ובתי ספר למוסיקה עוררו אסוציאציות של חריקה בכינור או לימודי אטיודים על הפסנתר. עולם זה השתנה בשנים האחרונות ללא היכר, בין השאר בזכות ההתפתחות הטכנולוגית המואצת והתחום האלקטרוני שעוד לפני כמה עשרות שנים היה בחיתוליו – מגיע היום לשיא התהילה שלו.

עולם זה התפתח בשנים האחרונות בצורה משמעותית ביותר, ואי אפשר להתעלם מהחשיבות של יצירת סאונד באמצעים טכנולוגיים. אך למרות זאת, במסגרת מכללה למוסיקה חשוב ללמוד גם את הבסיס לכל העולם המרתק הזה – תיאוריה מוזיקלית, תווים, סולמות ומפתחות שונים.

למה מכללת just music?

מגוון רחב של קורסים

המכללה מציעה מגוון רחב של קורסים ומסלולי לימוד שונים, אשר יוכלו להתאים לכל אדם המעוניין להיכנס לעולם המוסיקה, בין אם אתה מתחיל ובין אם אתה יוצר ברמה מתקדמת. בין אם לא נגעת מעולם בכלי נגינה, או בתוכנת הפקה, ובין אם אתה יוצר מוסיקה כבר שנים על תוכנת אבלטון, קיובייס או תוכנת הפקה אחרת.

מתקנים וציוד מתקדם לתרגול

המכללה מעניקה לסטודנטים את היכולת להתאמן ולתרגל בשלל מתקניה, ציוד מתקדם אשר מיועד עבורכם הכולל מחשבים, מקלדות שליטה, כרטיסי קול, אורגניות, אולפני הקלטה מתקדמים וציוד פלטות דיסקים וקונטרולרים לשימושכם.כמו כן המכללה פתוחה עבורכם כל ימות השבוע על מנת שתגיעו ותתרגלו את החומר הנלמד בשיעור, אצלנו במתקני הלימוד במכללה.

מרצים מהשורה הראשונה

המכללה קיימת כבר למעלה מ13 שנים, שבמהלכם הספקנו להכשיר מאות סטודנטים מוכשרים שהגיעו להגשים חלום בתחום המוסיקה, בין אם לתקלט במסיבות, אירועים הופעות ובין אם ליצור ולהפיק מוסיקה ולהקים אולפן הקלטות. חלקם לקחו את זה ושיפרו את התחביב וחלקם הפכו את זה למקצוע שמפרנס אותם ויפרנס במשך שנים רבות. על המרצים שלנו תוכלו לקרוא בעמוד המרצים בהרחבה.

בוגרים שהצליחו בעולם המוסיקה

חשוב לנו לעזור ולקדם את בוגרינו במגוון האפיקים השיווקיים, בין אם בעולם הדיגיטלי, בין אם בעולם הפרינט והאוף-ליין. אנו נותנים במה לבוגרינו בבמות של פסטיבלים שבהם משתתפים אלפי בליינים אורחים.בין בוגרינו תוכלו למצוא את DJ ONLY (גיל ויינגרטיין), המפיק של הלהיטים “עד המדבר”, “מסיבה בחיפה” ועוד. את דור גל שיצר את הלהיט “לוקה” וכעת עושה סיבוב הופעות עם הצמד החם במדינה סטטיק ובן אל תבורי, את האומן עומרי מרדכי שיצר את מאנקי בננה, סיתר, היוצר יצחק וייצמן, בולוס, עומר סיסו מיקי AKA GENETRICK ורבים מוכשרים נוספים.

הנחה על תוכנת ההפקה המובילה

סטודנטים אשר נרשמים לאחד מהקורסים או מסלולי הלימוד זכאים להנחת סטודנט עבור רכישת תוכנות הפקה ותוכנות די ג'יי מובילות בעולם כמו Studio One, Cubase, Ableton, Rekordbox ועוד

תעודת סטודנט המקנה הנחות

הסטודנטים במכללה מקבלים תעודות סטודנט אשר מקנה הנחות בחנויות המוסיקה הנבחרות: כלי זמר, חלילית, קול המוסיקה, קילומבו וקילים וכן הנחות משמעותיות של עשרות אחוזים על פלאגינים בינלאומיים/

פיקוח הלימוד ע״י משרד התמ"ת

מה שמאפשר לכם להיות רגועים ולדעת שתוכניות הלימוד במכללה עוברות בדיקה קפדנית על ידי גוף ממשלתי שמכיר בנו כמוסד ללימודי סאונד, הפקה מוסיקלית ותקליטנות.כמו כן, ההכרה מעניקה לכם את הזכאות להשתמש בפיקדון החיילים המשוחררים שלכם על מנת להגשים את חלומכם וללמוד את אחד ממקצועות המוסיקה.

מאמינים בדור העתיד

המכללה מעניקה קורסים ומסלולי לימוד מקיפים ללימודי סאונד, הפקה, זמר יוצר ודי ג'יי לגילאי 18+ בכל חודשי השנה
המכללה פותחת את שעריה לגילאי הנוער 16-18 בחופשת הקיץ יולי אוגוסט בקורסים בסיסיים לדי ג'יי וליוצר המוסיקה המתחיל.