דיג'יים מובילים בתעשייה
פרק 3 - Asi-C & Yanivi

פרק 3 – Asi-C & Yanivi

אסי ויניב הם בני דודים העוסקים ומצליחים באותו מקצוע, כל אחד בתחומו.
עוד מגיל צעיר הבינו שמוזיקה היא הייעוד שלהם, וכל אחד התפתח בדרכו להיות מוזיקאי המתבטא אחרת,
והצמד עברו לניו יורק כדי ללמוד מהאמנים הגדולים בתעשייה, לתקלט ולהופיע במועדונים של התפוח הגדול.

אסי , הידוע בכינוי Asi-C, הוא סקראצ’ר מקצועי אשר השתתף בתחרות Pioneer Digital Dj Battle, זכה במקום הראשון בישראל ובמקום השני בכל אסיה.

יניב חלק במה כדיג’יי ואמן עם אמנים כגון מתיסיהו, הדג נחש, סקאזי, משינה, ברי סחרוף, אינפקטד משרום ועוד. כמו כן, הוא חלק מהרכב אלקטרו-אקוסטי מקפיץ בשם Tarante Groove Machine, אשר יוצרים ומבצעים מוזיקה פורצת גבולות, הן מבחינת ז’אנרים והן גיאוגרפית.

בסדרה בת 6 פרקים ראיינו את הדיג’יים המובילים בתעשייה הישראלית, אשר שברו כל מגבלה אפשרית ומיקמו את עצמם בתעשיית המוזיקה העולמית, הופיעו ברחבי הארץ והעולם, חתמו עם הלייבלים הגדולים ויצרו שיתופי פעולה עם האמנים הכי מצליחים בתעשייה.

בראיונות אלו אנו מציגים את צורת החשיבה שלהם, וכיצד הם פעלו כדי להגשים את החלום.

אולי יעניין אתכם גם...

מפיק מוזיקלי

איך להיות מפיק מוזיקלי? מדריך למתחילים

מה זה מפיק מוזיקלי? מפיק מוזיקלי הוא המוח מאחורי השירים שאתם שומעים. תפקידו של המפיק הוא לכתוב, להקליט, להפיק, לערוך, ולהביא רעיון למוצר מוגמר, בין …

קרא עוד ←

איך משתמשים בצ’ופר?

בסדרה תקבלו מגוון טיפים ומדריכים שירימו
את הקטעים המוסיקליים שלכם כמה רמות למעלה!

בפרק הזה אורון שטח המנהל הפדגוגי של המכללה מסביר כיצד להשתמש בצ’ופר כדי ליצור אווירה יותר מעניינת בקטע שלכם.

“אני רוצה לעשות משהו עם הסינטי הזה, אנחנו רוצים לגרום לזה להיות קצת יותר מעניין, נעבוד בצורה של חיתוכים, כדי שנקבל תמונה יותר טובה…”

קרא עוד ←
פלאגינים מומלצים

מוזיקה במחשב

איך ליצור מוזיקה במחשב? מוזיקה אפשר ליצור בכמה דרכים, יש היום כמה תוכנות ליצירה בשוק העולמי. המובילות מביניהם הן קיובייס ואבלטון, עד היום יש וויכוח …

קרא עוד ←
Just Music - המכללה לסאונד והפקה מוסיקלית

איך תגיעו לסאונד שאתם רוצים?

אתם לא שלמים עם הסאונד שאתם מגיעים אליו בהפקהולא מצליחים להגיע לסאונד שאתם רוצים או שזה לוקח לכם ממש הרבה זמן של ניסוי וטעיה?המאמר הבא בדיוק בשבילכם.

קרא עוד ←
Gsnap

הפלאגין החינמי של השבוע – GSnap Auto Tune

הפלאג-אין GSnap מבית GVST הוא מתקן שירה אוטומטי ( Auto tune), כלי חשוב וחבר קרוב ביותר של המפיק המוסיקלי ואנשי הסאונד.

Gsnap הוא  ה-VST פלאג-אין החינמי הראשון שבעזרתו ניתן היה לקבל אפקט קלאסי של אוטו טיון ( Auto tune), עוד בימים שהדבר היה די נדיר.

ל- GSnap יש את היכולת להכתיב את פעולת תיקון השירה לפי פקודות מידי ( Midi). במילים אחרות, אין צורך להסתמך על יכולות התיקון האוטומטיות של הפלאג-אין.

קרא עוד ←

טיפים למיקס E.Q – חלק 1

להשתמש ב-E.Q (אקולייזר) בשלב המיקס זה אולי החלק הקשה והמאתגר ביותר, כשאנחנו רוצים ללטש את הסאונד של ההפקה שלנו. אז עד עכשיו הזענו ונתנו את כל כולינו, ובשעה טובה סיימנו את שלב ההפקה. עכשיו אנחנו יושבים ובוהים ב-E.Q, ומבינים שהגיע הרגע להתמודד עם הבלתי נמנע…

קרא עוד ←