היי! אני עידן זמיר

מרצה בקורסים:

עידן זמיר

עידן זמיר יוצר טראנס מוערך שסולל את דרכו ברגעים אלה אל הפסטיבלים הגדולים בעולם.

המוסיקה שלו משותפת בערוצי מדיה מרכזיים בסצינת הטראנס
וזוכה לחשיפה של עשרות אלפי אנשים.
בהופעות עידן זמיר דואג להביא את היצירתיות לשיא,
על ידי שילוב של תקלוט יחד עם שימוש בסינתיסייזרים וקלידים "לייב".

עידן התחיל את דרכו אצלנו במכללה בשנת 2018,
כאשר למד במסלול CMP (מפיק מוסיקלי מוסמך),
את לימודיו הוא סיים את בהצטיינות יתרה!

עידן זמיר

עידן זמיר פריק של סינתזה (עיצוב סאונד)
ואת האהבה האינסופית לסאונד המושלם של הקיק והבס עידן זמיר לא יכול לבטא במילים!!!
"מאז ומתמיד מוסיקה הייתה חלק בלתי נפרד מהחיים שלי,
כשהבנתי שזה התחום שבו אני רוצה לעסוק פשוט הלכתי על זה בכל הכוח, היום אפשר להגיד שהגשמתי חלום".
עמוד ה-SOUNDCLOUD של עידן זמיר:

שיתוף:

קורסים במכללה

שיתופי פעולה ונטוורקינג

במהלך הקורס הזה אתם תבינו כיצד יוצרים שיתופי פעולה אסטרטגיים נכונים אשר בנויים על מערכת יחסית בריאה וארוכת טווח. כיצד רוקמים קשרים אישיים מבוססי נטוורקינג עם אנשי המפתח הנכונים בדיוק עבורכם, עבור המוסיקה הייחודית שלכם.

קרא עוד »

סאונד

לידע תיאורטי ועיוני יתרונות משלו: הקניית ידע בסיסי, לימוד הכלים, שינון כללים טכניים ומרכיבים נוספים ניתן ללמוד בצורה יעילה מתוך המידע התיאורטי עליו דובר, אך אף יתרון, גדול ונחוץ ככל שיהיה, לא יכול להוות תחליף לתרגול וללימוד מעשי. מכללת Just Music פועלת מתוך מודעות גדולה לחשיבותו של התרגול הפרקטי ולכן מובילי התחום בונים במיוחד עבור הסטודנטים שלנו את תוכניות הלימוד, המסלולים והקורסים, במתן דגש רב על רכישת ניסיון מעשי.

קרא עוד »

ניהול עסק כמוסיקאי

מטרת הקורס היא להכשיר אתכם לעולם העסקים האמיתי אשר מחכה לכם בחוץ. בהשקפה שלנו, כל מוסיקאי אשר רוצה לפתח קריירה ולהתפרנס ממוסיקה חייב להבין שהוא עסק עצמאי לכל דבר. לשם כך הוא צריך לקבל מיומנויות נכונות להתנהלות עסקית חכמה.

קרא עוד »

Studio One

Studio One 4 מבית Presonus היא אחת מהתוכנות המדוברות בתעשיית המוסיקה. Presonus שמים דגש על ייעול תהליך העבודה של המפיק/הטכנאי, ושמים את עצמם ראש בראש עם חברות שעד היום נחשבו לסטנדרט העולמי בעולם ההפקה. Studio One 4 באה לשנות את כללי המשחק אותו אנו מכירים. 

בעזרת לימודי Studio One 4 ניתן לחסוך זמן רב מאוד של ניסוי ותהייה, ולהגיע לתוצאות ושליטה מתקדמות בפרקי זמן קצרים יחסית. דבר שיעזור לנו להתקדם בדרך להגשמת החלום המוסיקלי שלנו.

קרא עוד »

מיתוג, שיווק ובניית קהל

קורס מיתוג, שיווק ובניית קהל מותאם באופן ספציפי עבור מוסיקאים, זמרים יוצרים, מפיקים מוסיקליים ודי ג'ייס אשר רוצים להבין רזי המקצוע. להפוך מ- "נוי ניים" לפרסונה מוכרת ולעשות את זה נכון. הנראות שלכם כלפי חוץ משפיעה מאוד על איך שהקהל יגיב אליכם. בקורס תקבלו את הכלים הנחוצים על מנת לבנות קהל בצורה אפקטיבית.

קרא עוד »

Cubase

קורס Cubase מתמקד בהכרה והבנת כל הכלים הנדרשים לשליטה בתוכנת הפקה הפופולרית, ובכל הכלים המגיעים בתוכנה. כך שבאמת נוכל לעבוד ביעילות ובמקצועיות. מכללת Just Music מציעה לכם קורס אפקטיבי משולב בתרגולים כדי לוודא שתלמדו את תוכנת

קרא עוד »

מרצים נוספים במכללה

עקבו אחרינו

שואפים להפוך למקצוענים בתחום וללמוד מעידן זמיר?

השאירו את הפרטים שלכם כאן, ונציגי Just Music יעזרו לכם לעשות את צעדיכם הראשונים בעולם המוזיקה…

זה היה בקצרה על עידן זמיר שמרצה בקורסים: