קיובייס 10.5 Cubase סקירה עדכונים בתוכנת

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

קיובייס 10.5 Cubase

סקירה עדכונים בתוכנת

Spectral Comparison EQ

ניקוי תדרים ליצירת מקום לכל כלי הוא המפתח למיקס  טוב. מצב ההשוואה הספקטורלי החדש ב-EQ עוזר לזהות היכן נדרש טיפול. פשוט נתב ערוץ נוסף אל ה-EQ והשווה את התדרים על גבי הספקטרום בתצוגת ה-EQ. החלף בין ה-EQ של הערוץ הראשון וערוץ השני לשם השוואה והתאם את טווח התדרים ב-Cubase מבלי לאבד את המיקוד בכלי שאתה רוצה, ככה תוכל לתת לכל כלי את המקום המגיע לו במיקס שלך.


(התמונה נלקחה מאתר Steinberg)

Video Export Render

הוצאת קטע עם תמונה הוא אחד מהעוצמות הרבות של Cubase. כעת תוכל לייצא סרטונים (כולל שמע) עבור הלקוחות שלך ומשתפי הפעולה ישירות מתוך ה-DAW. תכונת היצוא החדשה של הוידאו מאפשרת לבצע יצוא לסרטוני הוידאו שלך בפורמט MP4, עם דחיסת וידיאו H.264 ושמע סטריאו 16 סיביות ב 44.1 kHz ו 48 kHz. יצא את הסרטון כולו או סתם צילומים בטווח הרצוי, הוספת קוד הזמן לייצוא וידאו לתהליך עבודה הבא.


(התמונה נלקחה מאתר Steinberg)

MultiTap Delay

 קיובייס 10.5 מעניקה קצב לדיליי שלך, ה-MultiTap Delay מיועד למוזיקאים, עם כל האפשרויות היצירתיות מעוררות ההשראה הדרושות לך. ניתן ליצור ולערוך בנוחות עד שמונה per delay loop. אפשר להוסיף אפקטים בלחיצה פשוטה complete output, רק per delay loop או כל אחד בנפרד, הגדרות תווים שונות מספקות צליל של דיליי דיגיטלי נקי או אקו (Echo)  וינטג’ קלאסי.


(התמונה נלקחה מאתר Steinberg)

Padshop 2

Padshop 2, סינתיסייזר גרנולרי עטור השבחים של סטיינברג, מגיע עם שיפורים נהדרים וכלים יצירתיים עוד יותר. בלב ליבו, ספקטרלי אוסילטור החדש פותח את הדלת לתמונות צליל לא נשמעות ומאפשר לך להפוך את הדגימות שלך לפסלים קוליים מרתקים. ניתן להוסיף תנועה לצלילים שלך עם הארפג’יאטור החדש, ולהשתמש באיזור האפקטים החדש כדי להוסיף קצת ברק. אפשר לקבל השראה ממאה פריסטים חדשים או להתחיל ליצור צלילים ייחודיים משלך.


(התמונה נלקחה מאתר Steinberg)

Colorized Mixer Channels

שמירה על סקירה כללית ברורה בזמן שהפרויקט שלך גדל בקיובייס 10.5 , הוא חיוני לזרימת עבודה מהירה וקלה. עם האפשרות החדשה לצבוע ערוצים שלמים במיקסר של קיובייס עם צבעי הערוץ בפרויקט, תוכלו להתמקד בתהליך על ידי איתור אינטואיטיבי של הערוצים שאתם מחפשים. אפילו אם אתם יושבים כמה מטרים מהמסך, אין עוד סכנה ללכת לאיבוד במיקס!


(התמונה נלקחה מאתר Steinberg)

Import Tracks From Projects

החלפת נתונים בין פרויקטים או יצירת תבניות פרויקט חדשות הופכת כעת להרבה יותר קלה עם פונקציונליות יבוא הערוצים החדשה. עכשיו ניתן לייבא סוגים שונים של ערוצים מפרויקטים אחרים (כמו ערוצי גרופ, FX או תיקיות) ולבחור את תכונות הערוצים שברצונך לייבא. להביא את אותה מערכת תופים למספר פרויקטים? קיובייס דואגת לכם, בלחיצה פשוטה פונקציית המיפוי האוטומטית אפילו מתאימה את הערוצים המיובאים לערוצים הקיימים עם אותו שם.


(התמונה נלקחה מאתר Steinberg)

Retrospective MIDI Record

האם אתם תמיד מספקים את הביצועים הטובים ביותר שלכם כשאתם לא מקליטים? תכונת הקלטת ה-MIDI הרטרוספקטיבית יכולה לעזור לך להביא את הביצועים הכי טובים שלך לכל פרויקט. Cubase עוקב אחר הניגון שלכם ב-MIDI גם כשאתם לא מקליטים- ומחזיר את האקורדים והמנגינות שלכם במחזורים או כביצוע רציף בלחיצה אחת בלבד. אפילו טוב יותר, הביצועים שלך נלכדים במספר ערוצים. אז אין יותר דאגות כרגיל קיובייס דואגת לכם.


(התמונה נלקחה מאתר Steinberg)

Combined Select Tools

 Combined Select Tools החדש מזרז את זרימת העבודה שלכם בעריכה ב קיובייס 10.5 על ידי שילוב של שני הכלים הנפוצים בתכונה חזקה אחת. ה-Select tool וה-Rage selection, מעכשיו ניתן להשתמש בהם בו זמנית ללא צורך להחליף כלים. אם אתם מקצוענים והזמן הוא קריטי, מצב Combined Select Tools יהיה החבר החדש הכי טוב שלכם!


(התמונה נלקחה מאתר Steinberg)

LUFS Normalize

ביצוע נורמליזציה ע”י ההגדרות שתבחרו, dB או Loudness Unit.

Safe Start Mode

יצא לכם כמה פעמים שהתוכנה לא רוצה לפעול בגלל פלאיגנים צד שלישי שהורסים או מבלגנים לכם את הפרויקט? קיובייס הוציאה את ה-Safe Start Mode, בשביל שתוכלו להעלות את התוכנה, ללא בעיות כלל, עם הפלאגינים של קיובייס בלבד. ככה היא תעבוד בצורה הכי טובה שיש ובלי בעיות.

לחיצה על Alt+Ctrl+ Shift לפני הכניסה לתוכנה ואז להפעיל את הקיובייס,  אח”כ יפתח חלון ה-Safe Start Mode

The Macro creation

עד היום ליצירת פקודות מאקרו (מספר פעולות ע”י לחצן קיצור אחד) היה מאוד מסובך.
אז זהו זה… נגמר! קיובייס שדרגו וייעלו את הדרך ליצירת קישורים אלה.

Workflow improvements

דבר אחרון וברור… כל שנה קיובייס מעדכנת את המראה של התוכנה,  וגם הפעם עשתה לו עוד מתיחת פנים קלה, בצורה שבה היא מראה את האינפורמציה בקיובייס.

מקור תוכן הכתבה נלקח מאתר  Steinberg העולמי.

השאירו תגובה

השארו מעודכנים וקבלו טיפים ומדריכים למייל